solar storage banner

 

nextgen banner

Yeşil Mutabakat ve Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması Paneli (16.04.2024)

karbon yonetimi
Sanayi kuruluşlarımızın 2026 yılı itibarıyla uygulanmaya girecek Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması’na (SKDM) uyumlanmalarını sağlamak,

rekabetçi yapılarını sürdürülebilir kılmak amacıyla hayata geçirdiğimiz Karbon Yönetimi için Kümelerarası İş Birliği projemizin açılış toplantısı, 16 Nisan 2024 Salı günü temiz enerjinin başkenti İzmir’de, Hilton Garden Inn Bayraklı Teras’ta gerçekleştirilecek.

Avrupa Birliği tarafından desteklenen, Ege Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçılar Birliği (EDDMİB) ile İtalya’dan Co.Svi.G. ortaklığında, İzmir Kalkınma Ajansı, İzenerji A.Ş. ve Eurosolar Türkiye iştirakinde yürütülecek proje temiz enerji sektörümüzün gelişimine önemli katkılar sunacak.

Etkinliğin açılış konuşması proje ortağı ve iştirakçisi kuruluşların temsilcileri tarafından yapılacak, sonrasında projenin işleyişine ve hedeflerine dair ayrıntılar Proje Sunumu ile katılımcılarla paylaşılacak.

Paydaşlarımızı, projemizin açılış toplantısında aramızda görmeyi diliyoruz. Etkinliğe katılım formu için lütfen tıklayınız:

karbon yonetimi program

Pin It

Destekleyenler

Welcome in the demo