rielli kasim banner 1

solarex 400x85

solar storage banner

nextgen banner

ÇEVKO Vakfı Yeşil Nokta Öğrenci Ödülleri (Son Başvuru: 13.10.2023

yesil nokta ogrenci odulleri
ÇEVKO Vakfı Yeşil Nokta Öğrenci Ödülleri Başvuru Süreci Devam Ediyor

CEVKO Yeşil Nokta Ödülleri kapsamında bu yıl ikinci kez düzenlenen, Yeşil Nokta Öğrenci Ödülleri için son başvuru tarihi, gelen talepler üzerine 13 Ekim 2023 tarihine uzatıldı.

Yeşil Nokta Öğrenci Ödülleri, üniversite öğrencilerinin ambalaj tasarımı, atık yönetimi ve sosyal sorumluluk alanında özgün çevre dostu ürün, uygulama ve proje geliştirmelerinin teşvik edilmesi, üniversite-sanayi iş birliğinin sağlanmasını hedefliyor. Her kategoride ilk 3’e giren projelere para ödülü ve ayrıca teşvik para ödülleri de veriliyor.

Yeşil Nokta Öğrenci Ödülleri

ÇEVKO Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı tarafından düzenlenen “Yeşil Nokta Öğrenci Ödülleri” üniversite öğrencilerinin katılabildiği bir yarışmadır. Yarışmanın amacı üniversite öğrencilerinin ambalaj tasarımı, atık yönetimi ve sosyal sorumluluk alanında özgün çevre dostu ürün, uygulama ve proje geliştirmelerinin teşvik edilmesi, üniversite-sanayi iş birliğinin sağlanmasıdır.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Ambalaj Eko-tasarımı, Atık Yönetim Sistemi ve Uygulamaları, Çevre Konulu Sosyal Sorumluluk Uygulamaları olmak üzere üç farklı kategoride ödüller aşağıdaki gibi veriliyor.

Ödüller

1.lik Ödülü 10.000 TL

2.lik Ödülü 5.000 TL

3.lük Ödülü 3.000TL

Teşvik Ödülü 2.000 TL

2023 Yeşil Nokta Öğrenci Ödülleri için son başvuru tarihi, gelen talepler üzerine 13 Ekim 2023 tarihine uzatıldı.

Yeşil Nokta Öğrenci Ödülleri Başvuru Sayfası

Yeşil Nokta Öğrenci Ödülleri Şartnamesi

Pin It

Destekleyenler

Welcome in the demo