bulut akademi 2021 1

taksim danismanlik

ozbay osgb

bulut akademi 2021 1

Ulusal Geri Dönüşüm Yarışması “Değişimin Öncüleri” başladı

ulusal geri donusum yarismasi
Ulusal Geri Dönüşüm Yarışması “Değişimin Öncüleri” başladı! L’Occitane Türkiye, yerel sürdürülebilirlik adına geri dönüşüm yarışması “Değişimin Öncüleri”ni başlattı.

Türkiye genelinde herkese açık olacak yarışma ile biyoçeşitliliğe, çevreye, sürdürülebilirliğe ve eğitime katkı sağlanması planlanıyor. 31 Aralık 2022 tarihine kadar geri dönüşüm eserlerinin sisteme yüklenmiş olması gerekiyor.

Daha iyi bir gelecek, daha temiz bir dünya için farkındalık yaratmayı  hedeflediğimiz #DeğişiminÖncüleri yarışmamıza siz de  atık objelerle tasarladığınız projeniz ile katılabilirsiniz.

Detaylar ve Başvurular:

#DeğişiminÖncüleri Yarışması,
Geri dönüşüm projeleri reşit ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yönelik olarak düzenlenmektedir.
Asli Jüri üyelerinden herhangi birinin ortağı, yardımcısı ya da birinci dereceden akrabası olmaması gerekmektedir. L'Occitane Türkiye çalışanları ve birinci derece akrabaları yarışmaya katılamaz.
Yarışmaya katılmak için adayların loccitane.com.tr adresinde bulunan başvuru formununda belirtilen tüm bilgileri  eksiksiz  olarak  doldurması ve yarışmaya katılmak istediği sanat eseri ya da çalışmaları fotoğraf ve video olarak aynı formda  bulunan yükle seçeneği ile sayfaya en geç 31.12.2022 tarihine kadar yükleyerek, tarafımıza iletmesi gerekir.
L'Occitane Türkiye gerekli gördüğü durumlarda yarışma ile ilgili çalışmalara daha  iyi hakim olabilmek amacıyla ek belgeler ya da çalışmayı görmeyi talep edebilir.
#DeğişiminÖncüleri ödülü yarışmasına katılan her aday markanın koyduğu kuralları eksiksiz  olarak kabul eder.
Kazanan adayların, yarışma sonrasında L'Occitane Türkiye'nin belirleyeceği, video ya da fotoğraf çekimi gibi  uygulamalara çalışmaları ile katılması beklenir.
L'Occitane Türkiye, bu çekimlerdeki içerikleri Sosyal Medya hesaplarında ve loccitane.com.tr adresinde kullanım hakkına sahiptir.

Tasarlanacak Objelerin ya da Sanat Eserlerinin;
Sıfır atık mantığıyla geri dönüştürülebilen materyallerden hazırlanmış olması,
Tasarımda kullanılan geri dönüştürülebilir objelerin herhangi bir marka veya marka logosu olmadan tasarlanmış olması ve insan figürü içermemesi gerekir.
Başvurunun alındığı tarihte yürütülmekte olması, proje aşamasında olmaması talep edilmektedir.
Yarışmaya katılan her proje için “özgünlük”, “daha önce herhangi bir yarışmada ödül almamış olması” ve “hâlihazırda tasarımı yapılarak üretilmiş ve satışı gerçekleşmemiş olması” şartı aranmaktadır.
Yarışmaya katılan eserlerin ticarileştirme hakları ödül alsın ya da almasın yarışmacılara aittir.

Ödül
L'Occitane Türkiye, #DeğişiminÖncüleri ödül kazananları jüri üyelerimiz tarafından belirlenecek olup, L'Occitane Türkiye tarafından para ödülü ile ilk 3 tasarımın veya çalışmanın  hak edişi planlanmıştır.

Kazanan adaylar 30 Ocak 2023 tarihine L'Occitane Türkiye resmi Instagram hesabından anons edilerek duyurulacaktor. Yarışmanın kazananı 50 bin TL, 2. tasarım 20 bin TL, 3. ise 10 bin TL ile ödüllendirilecektir.

Jüri
Dokuma sanatçısı Fırat Neziroğlu, Sürdürülebilir Eserler Tasarımcısı Deniz Sağdıç, Cam Eserleri Sanatçısı Egemen Kemal Vuruşan, Yazar Zeynep Bugay, Oyuncu Neslihan Yeldan, Sürdürülebilirlik ve Teknoloji Destekli Moda tasarımcıları EZRA&TUBA, L'Occitane Türkiye Genel Müdürü Pınar Akçam,
Gazeteci & Yazar Şirin Sever, Yeşil Doğa Programı yapımcısı Güven İslamoğlu gibi alanında başarılı, birbirinden özel isimlerdne oluşan jürimiz en iyi ilk 3 çalışmayı arayacak.

Yarışmaya katılacak adayların Detaylar ve Başvurular alanındaki şartnamede belirtilen olası koşullara uyuyor olması şarttır. Bu şartlara uymayanların projeleri yarışmaya katılmamış sayılır.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Pin It

Destekleyenler

Welcome in the demo