bulut akademi 2021 1

cevre kazanci teknigi nisan

Sürdürülebilir Tarımda Doğal Kimyasallar - 09 Mayıs 2021

surdurulebilir tarimda dogal kimyasallar etkinlik
İklim değişikliğine ek olarak son dönemde yaşanan sorumsuz üretim ve tüketim ve özellikle tarımda kontrolsüz ve aşırı kullanılan zararlı endüstriyel kimyasallar hem bizleri hem gelecek nesilleri hem de doğal yaşamı, ekosistemi olumsuz etkiliyor.

O yüzden sürdürülebilir yaşam çerçevesi içinde sıfır atık, geri ve ileri dönüşüm, sorumlu üretim, bilinçli tüketim ve doğal kimyasallarla sürdürülebilir ekolojik tarım çok daha önemli bir hale gelmekte. 

Endüstriyel tarım kimyasallarının insan ve çevre sağlığına nasıl etkileri olabilir. Neden sürdürülebilir tarım gereklidir? Doğal tarım kimyasalları nedir ve uygulama alanları ve faydaları nelerdir?

Bu soruların ve daha fazlasının cevabını almak için Erciyes Üniversitesi Çevre Sorunları ve Temiz Üretim Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Sürdürülebilir Düşünce Topluluğu  Sustainabilithink Club iş birliği içinde organize edilen ve 9 Mayıs 2021 Pazar günü saat 16.00'da online olarak düzenlenecek olan, "Sürdürülebilir Tarımda Doğal Kimyasallar" başlıklı seminere katılmak için lütfen linkteki kayıt formunu doldurun.

Katılım linki 👇🏻 için TIKLAYINIZ:

NOT: Etkinlik Katılım Sertifikalıdır.

Bizleri desteklemek ve tüm güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip edin...
sosyal medya facebooksosyal medya instagramsosyal medya linkedin


sosyal medya twitter
sosyal medya telegramsosyal yousosyal meyda bip

Pin It

Destekleyenler

Welcome in the demo