bulut akademi 2021 1

cevre kazanci haziran 2021

Emisyon-İmisyon Ölçümleri, Ölçüm ve Numune Alma Yetki Belgesi Süresi Hakkında (29.05.2020)

emisyon imisyon olcumleri olcum ve numune alma yetki belgesi suresi hakkinda 2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Nisan 2020 tarihinde düzenlenmesi planlanan “Emisyon-İmisyon Ölçümleri, Ölçüm ve Numune Alma Eğitimi” için 

https://lab.csb.gov.tr internet adresinden 13 Şubat 2020 tarihinde ön talep duyurusu yapılmış ancak tüm dünyada yaşanan COVİT-19 salgını nedeniyle gerçekleştirilememiştir.

Mart 2015 tarihinde düzenlenen Emisyon-İmisyon Ölçümleri Sertifikasyon (Yetkilendirme) Eğitimine katılım sağlayarak başarılı olan ve Bakanlığımızca 5 Yıllık geçerliliği olarak yetkilendirilen “Emisyon-İmisyon Ölçüm Personeli’ne verilen ‘’Ölçüm ve Numune Alma Yetki Belgesi’’ süreleri sona ermiştir. Yetki Belgesi geçerlilik süreleri sona eren Emisyon-İmisyon Ölçüm Personelinin,  ‘’Emisyon İmisyon Ölçümleri Ölçüm ve Numune Alma Yetki Belgesi’’ süresi; önümüzdeki aylarda gerçekleştirilmesi öngörülen bir sonra ki eğitimin ardından yapılacak sınav sonucu açıklanıncaya kadar geçerli olacaktır.

Bir sonraki eğitim ile ilgili eğitim tarihi ve diğer hususlar hakkındaki açıklamalar bakanlığın sitesinde duyuru ile bildirilecektir.

İlgililere önemle duyurulur.

 

Tüm güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip edin...
sosyal medya facebooksosyal medya instagramsosyal medya linkedinsosyal medya twittersosyal medya telegram

 

 

Pin It

Destekleyenler

Welcome in the demo