Firma Rehberi

BAŞARANLAR DEMİR ÇELİK İNŞAAT GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

BAŞARANLAR DEMİR ÇELİK İNŞAAT GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Yetkili: Ümit TEKELİ
Telefon: 0 (236) 214 03 12
Faks: 0 (236) 214 03 13
Danışma hattı: 0 (236) 214 03 12 MANİSA
İnönü Mah. Eski Menemen Cad. No : 31 Muradiye / MANİSA
E-posta: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Websitesi

Başaranlar Demir Çelik İnşaat Geri Dönüşüm San. ve Tic. A.Ş. olarak, 60.000 m2 açık çalışma alanı, 2.500 m2 kapalı çalışma alanı ve 130 personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Çevre ve doğal kaynaklara dikkatli yaklaşım insanoğlunun gelecekteki bakış noktasını oluşturacaktır. Doğal kaynakların tahribatı gelecekteki nesillerin şansını azaltmaktadır. Geçmişte kullandığımız ve halen kullanmakta olduğumuz kaynakları yedekleyecek bir sistem günümüzde bulunmamaktadır. Kullanılmış malzemelerin geri dönüşümünü sağlamak karışık bir iştir, ancak bunun üzerinde çalışmalıyız. Geleceğe önem veriyoruz ve bu işlemlere bulunduğumuz önemli katkıdan dolayı gurur duyuyoruz.

Başaranların anlayışı malzemenin doğal dönüşüm fikrine sahiptir. Amacı, tabiatın düşüncesiz tahribatından ziyade doğal kaynakların korunması ve ülke ekonomisine yeniden kazandırılmasıdır.

Misyonumuz

Başaranlar A.Ş.’ nin misyonu, evrensel boyutta geri dönüşüm sektörüyle ilgili bilgiyi toplamak, topladığı bu bilgileri bilimin ufkuyla genişletip çağdaş, bilimsel, teknolojik ve kültürel birikimlerle doğal kaynakların egemenliğine zarar vermeden toplumun gelişimine katkıda bulunmaktır.

Başaranlar A.Ş. uluslararası standartları ve meslek ahlakını benimseyen, müşteri memnuniyetini önemseyen, hakların ve sosyal sorumluluğun bilincinde her zaman öncü ve yenilikçi uygulamaları ile “referans bir şirket” olma özelliğini sürdürecektir.


  

Forum'dan Son Mesajlar...

Lütfen Giriş Yapın

Sadece topluluk üyeleri forum konularına katılabilir. Kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.