Kuş Göç Yollarına "Rüzgar Elektrik Santrali"

kus goc yoluna res 2017haberŞirket, rüzgâr türbinlerini 14’ten 35’e çıkarmayı hedefliyor. Bölge sakinleri ‘habitat parçalanacak’ diyerek bakanlığa itiraz etti... 

 

Antarktika'da Trilyon Tonluk Buzdağı Koptu

antarktika-da-trilyon-tonluk-buzdagi-koptu-2017-haberBüyük buzul Antarktika'da şimdiye kadar dünyada görülmüş en büyük buzdağı kopmalarından biri yaşandı. 5 bin 800 kilometrekarelik buzdağının kopuşu NASA tarafından görüntülendi.

 

2.1 Milyar İnsanın İçecek Temiz Suyu Yok

icecektemizsuyok2017haberBirleşmiş Milletler (BM) raporu, dünya genelinde 2,1 milyar kişinin evinde temiz suya, 4,5 milyar kişinin ise sıhhi temizlik hizmetlerine erişim imkanı olmadığını ortaya koydu. 

 

EgeTürk - Ege Test Ölçüm Analiz Laboratuvarı

egeturk2017haberEgeTürk - Ege Test Ölçüm Analiz Laboratuvarımız 2013 yılında hibe projeleri ve yatırım danışmanlık hizmetleri vererek faaliyete geçmiştir. Piyasanın ihtiyaçlarına göre alanlarda genişleyerek daha faydalı olmaya karar verdik. Sürekli gelişmeyi, yenilikleri ve ihtiyaçları takip etmeyi ilke edinen firma olarak biz, konusunda uzman ekibiyle iş güvenliği ve iş hijyeni ölçümleriyle de hizmetinizdeyiz. 

 

Sayfa 6 / 143