13. Uluslararası REW İstanbul, 16-19 Mart 2017’de!

rewistanbul2017Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul 2017, sürdürülebilir çevreyi, üretimi ve ekonomiyi şekillendiren en yeni teknolojilere 13. kez ev sahipliği yapacak…

 

Sektörel ticaretin kalbi yine REW İstanbul’da atacak!

rewistanbul2017İlk düzenlendiği 2005 yılından bu tarafa T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen REW İstanbul, üretim ve ekonomide sürdürülebilirlik için gerekli geri dönüşüm teknolojilerini buluşturuyor.

 

2017’de çevre teknolojileri yatırımı planlayanların adresi yine REW İstanbul

rewistanbul2017İFO Fuarcılık tarafından 16-19 Mart 2017 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan REW İstanbul, 2017 yılında çevre yatırımı planlayan belediyeler, organize sanayi bölgeleri, sanayiciler ve KOBİ’ler için tüm yenilikleri bir arada sunacak.

 

Çevre teknolojileri sektörü 16-19 Mart’ta 13. kez REW İstanbul’da buluşuyor!

rewistanbul2017İFO Fuarcılık tarafından “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altında Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen REW İstanbul 2017, 16 Mart’ta kapılarını açıyor. Bu yıl 13.’sü düzenlenen fuarı ziyaret edenler, çevre ve atık yönetiminin sunduğu fırsatlar ile bu alandaki alternatif teknolojileri yerinde görebilecek. REW İstanbul aynı zamanda, network ağlarını genişletmeyi hedefleyen sektör profesyonellerine Avrasya bölgesindeki firmalarla yeni iş anlaşmaları yapma imkanı da sağlayacak. Yurt içi ve yurt dışından 12 bin profesyonelin ziyaret edeceği fuar, özellikle sanayiciler ile Organize Sanayi Bölgeleri ve Belediyelerin çevre teknolojileri yatırımlarına karar verdiği en önemli ticari platform olarak öne çıkıyor. Sergilenen yeniliklerin yanı sıra, alanında uzman konuşmacıların söz alacağı, zengin içerikli konferans programlarına da ev sahipliği yapan REW İstanbul 2017, geçen yıl olduğu gibi İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya ile eş zamanlı gerçekleştiriliyor.

 

Sayfa 5 / 136