İş sağlığı ve güvenliği sektörü İSG Avrasya 2017’de buluşacak!

rewisg2017 kopya

3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya, 16-19 Mart 2017 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği’ne dair her şey İSG Avrasya 2017’de!

rewisg2017 kopya

İFO Fuarcılık tarafından 16-19 Mart 2017 tarihlerinde 3.’sü düzenlenen İSG Avrasya’da, iş emniyeti, iş sağlığı ve iş güvenliği alanlarında en yeni ürün, hizmet, ekipman ve teknolojiler bir arada sergileniyor. Farkındalık yaratan zengin konferans programına ve özel etkinliklere de ev sahipliği yapan organizasyon, yine Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul ile eş zamanlı olarak Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştiriliyor.

 

İSG Avrasya 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı 16-19 Mart’ta Tüyap’ta!

rewisg2017 kopya

İFO Fuarcılık tarafından “İş Emniyeti”, “İş Sağlığı”, “İş Güvenliği” ile “Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” başlıkları altında bu yıl 3.’sü düzenlenen İSG Avrasya fuarı, 16 Mart’ta kapılarını açıyor. Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenen organizasyonda, özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda yüksek sorumluluğa sahip sanayi kuruluşları ile Organize Sanayi Bölgelerinin ihtiyaç duyduğu tüm çözümler bir arada sergileniyor. Bir dizi etkinliğe ve zengin içerikli konferans programına da ev sahipliği yapan İSG Avrasya 2017, yine REW İstanbul Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştiriliyor.

 

REW İstanbul 2016, sektörünün tek buluşma noktası olduğunu kanıtladı

rewistanbul2017Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarı REW İstanbul, gelecek yıl 16-19 Mart tarihlerinde yine Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek.

 

Sayfa 4 / 136