kamu ihale danismanligi 2019

ies2019

su ve saglik kongresi 2019 banner

beton block 2019

CANTÜRK - Çevre İş Güvenliği Ölçüm Test Analiz Laboratuvarı

canturkisg2017-3haberCANTÜRK Çevre İş Güvenliği Ölçüm Test Analiz Laboratuvarı 2014 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Laboratuvarımız bünyesinde; iş sağlığı ve güvenlik hizmetleri, elektrik ve topraklama ölçümleri, basınçlı kap muayeneleri, kaldırma ve iletme makine muayeneleri yapılmaktadır.

Alanında uzaman kadromuz ve mühendislerimiz ile tam teçhizatlı laboratuvarımızda Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Müşteriye verilen deney hizmetlerinde müşteriye sunulan deney standart ve metotlarına ve müşterinin şartlarına uygun olarak hatasız ve profesyonel çalışma ile sunduğu hizmetin kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız, İlgili yasalar dikkate alınarak ulusal ve uluslararası standart ve metotlarda sürekli gelişme gösteren, tarafsız, bilimsel ve ülke şartlarına hitap eden kalite politikasını benimsemeyi prensip edinmiştir.

Tüm Türkiye'de Hizmetinizdeyiz.

Cantürk Çevre İş Güvenliği Ölçüm Test Analiz Laboratuvarı olarak, Türkiye'nin her yerine hizmet vermekteyiz. Yaptırmanız gereken ölçüm ve testlerle ilgili bilgiyi Uzman mühendislerimizden alabilirsiniz.

CEVRESEL GURULTU OLCUMLERI

Detaylı bilgi için; 
Adres; Gökmeydan Mahallesi Cumhuriyet Bulv. No:197/E ESKİŞEHİR
Telefon & Fax; 0222 222 20 14
E-Posta; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Pin It

Destekleyenler